Špičkové základní desky MSI jsou vylepšené nejnovější technologií.

Ať jste zapálený hráč, power user nebo počítačový nadšenec, špičkové základní desky MSI jsou vylepšené nejnovější technologií, která překoná jakoukoliv výzvu. Základní desky MSI jsou postavené s různými konektory, které uspokojí všechny hráče.

  • Tepelné řešení pro více jader a vyšší výkon
  • Lightning Gen 4 M.2
  • Vyšší šířka pásma a nízká latence

HDR

MSI

Lightning Gen 4 M.2

Čím více jader procesoru, tím je pro udržení nízké teploty důležitější návrh napájení. Rozšířený MSI chladič PWM a vylepšený návrh obvodů zajistí, že i špičkové Intel procesory poběží v plné rychlosti na základní desce MSI. Základní desky MSI B560 s využitím Intel procesorů 11. generace disponují nejnovějším Lighting M.2 4. generace, které je nejrychlejším integrovaným řešením uložiště.

MSI

Vyšší šířka pásma a nízká latence

Základní deska MAG B560 TORPEDO poskytuje pro pokročilé uživatele vyšší šířku pásma a nízkou latenci síťovým rozhraním 2,5G + 1G. Připojení 2,5 Gb/s na desce poskytuje bezkonkurenční přenosovou rychlost. MSI LAN Manager automaticky klasifikuje a zaměřuje se na aplikace citlivé na latenci, čím vám do herního online prostředí poskytne nízkou latenci a příjemný herní zážitek.

0 Položka | 0,00 
Zobrazit košík