Nová generace digitálního zabezpečení pro domácnosti

Propojení s platformou ESET HOME umožňuje snadnou správu zakoupeného předplatného, přidávat a chránit nová zařízení a stahovat nebo aktualizovat bezpečnostní řešení. Zároveň můžete v závislosti na konkrétním předplatném využívat další výkonné bezpečnostní funkce, jako je ochrana identity, virtuální privátní síť VPN nebo správce hesel.

  • ESET HOME Security Essential
  • ESET HOME Security Premium
  • ESET HOME Security Ultimate

EHS

ESET HOME Security

*Automatické obnovení licence zaručuje, že budete mít vždy nejnovější verzi produktu a nepřetržitou ochranu. Vyúčtování i obnovu licence za vás vyřídíme automaticky na konci vašeho licenčního období pomocí aktuálně uložených platebních údajů.

ESET HOME Security Essential a Premium je nově možné koupit v rozsahu 1- 10 zařízení.

ESET HOME Security Ultimate poskytuje špičkovou ochranu soukromí, identity a zařízení před všemi typy hrozeb na internetu. S pomocí virtuální privátní sítě (VPN) budete mít jistotu bezpečného připojení na internet. Spravujte hesla, zabezpečte data a chraňte online transakce pomocí výkonného šifrování a oceňované vícevrstvé technologie.

Cenová nabídka - antivirus pro firmy

Zašlete nám, prosím, vaše požadavky a kontaktní údaje, abychom vám mohli zaslat nezávaznou cenovou nabídku šitou na míru vašim firemním potřebám.

Počet firemních počítačů

Mám zájem získávat informace o novinkách a speciálních nabídkách společnosti webmario*
a proto souhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely
0 Položka | 0,00 
Zobrazit košík