lx10_final_500

PC LX10 AISHA

Lehce přenositelný a odolný mini počítač. Vhodný zejména pro kanceláře, ordinace, servisy. Vynikající výrobní kvalita zaručuje spolehlivost a vždy nejnovější provedení, které se připojí do vaší sítě. Klidně ho necháte nepřetržitě zapnutý, protože jeho náklady na elektrickou energii jsou minimální. K sestavě získáte zdarma ESET Antivir.

VYBRATPODPORA
221938aa

PC LX20 TIA

Tia Pro LX20 pracuje na procesorech  7 Generace Intel® Core i7 / i5 / i3  které podpoří až 32 GB Intel® Extreme Memory. O grafický výkon se postará grafická karta Intel® HD Graphics – Gen9, DX11.3, DX12, která je navržena pro zpracování videí a fotografií či práci v CAD systémech. Vnitřní úložiště se skládá z M.2 PCIe SSD.

VYBRATPODPORA
nas1

NAS AISHA

Aisha NAS-L1 je datové automatizované úložiště, na které můžete bezpečně uložit svá data. Webmario přidal nové bezpečné řešení pro stále rostoucí poptávku po digitálním úložišti. NAS XL používá hardware podnikové třídy, který je speciálně vybrán tak, aby maximalizoval výkon s FreeNAS. Zapojte ji a nabootujte, prostě to funguje.

DETAILKOUPIT
lx10_final_500_2

EET EVIDENCE TRŽEB

Pro živnostníky a podnikatelské subjekty má webmario ve svém portfoliu kompletní řešení pro elektronickou evidenci tržeb. Jednoduché a intuitivní ovládání jak na standardním monitoru tak na dotykové obrazovce. Pokladna do každé kanceláře, pracovny nebo provozu. Umí i věci, které na jiných pokladnách prostě nejdou.

DETAILFIRMA
herniPc7

HERNÍ SESTAVY

Produkty řady RAW-G  jsou odborně navrženy pro hráče, audio-video studia apod. doprovázené kvalitou a herním výkonem, vybavené nejmodernějším hardwarem a softwarem nabízeným ve světě herní a produkční praxe. Sestavy vybavené audio-video komponenty jsou rychlé, nejsou předražené a nabízí špičku na trhu.

DETAILPODPORA
vypocetniPc1

VÝPOČETNÍ SESTAVY

Produkty řady RAW-F  jsou odborně navrženy pro výpočetní centra, soudní znalce apod. doprovázené vysokou kvalitou a výkonem, vybavené nejmodernějším hardwarem a softwarem nabízeným ve světě výpočetní a forenzní praxe. Pracoviště vybavené touto řadou je velmi rychlé, není předražené a nabízí špičku na trhu.

DETAILPODPORA
SERVIS3_LOGO_500

SERVISNÍ BALÍČKY

Vyberte si z nabídky zvýhodněních servisních balíčků a bude o vás odborně postaráno pokud budete potřebovat poradit s nastavením počítače a další techniky, Telefonické řešení poruch podle přiděleného PIN kódu v pracovních dnech a o víkendu. Nezmeškejte žádnou příležitost ušetřit a mějte z nákupů dvojitou radost.

DETAILPODPORA
SERVIS2

SERVISNÍ SLUŽBY

Standardní záruční a pozáruční opravy výpočetní a kancelářské techniky. Počítače, Notebooky, Tablety, Monitory. Instalační a konfigurační softwarové opravy počítačové techniky pro Windows, Linux, Android, iOS. Servis domácích a kancelářských tiskáren a multifunkčních kopírovacích strojů.

DETAILPODPORA
dlinx

FORENZNÍ SLUŽBY

Odborné zajištění digitálních dat a jejich stop z počítačů, paměťových nosičů včetně online připojených zařízení. Analýza obsahu a identifikace dat včetně auditu a výsledných protokolů. Kombinujeme sílu několika soudně ověřených forenzních nástrojů Open Source záchrany dat. Rychle vytvoříme TRIAGE – SEARCH – IMAGE a další!

DOMÁCNOSTFIRMA

Analýza dat

Služba v sobě zahrnuje „dolování“, analýzu a třídění dat z poškozených , šifrovaných nebo zaheslovaných digitálních médií. Používáme speciální forenzní techniku pro co největší procento úspěšnosti záchrany. 


Zákaznická linka

NEMĚLO BY TO BÝT SLOŽITÉ

KAŽDÁ NOVÁ AKTUALIZACE OPERAČNÍHO SYSTÉMU, NEBO KAŽDÝ NOVÝ OVLADAČ  JAKÉHOKOLIV KOMPONENTU VYŽADUJE URČITOU DÁVKU ODBORNĚJŠÍHO PŘÍSTUPU. PROTO JE TU NAŠE ZÁKAZNICKÁ LINKA KTERÁ MÁ TYTO AKTUÁLNÍ INOVACE VŽDY OTESTOVANÉ PRO KAŽDOU APLIKACI. PORADÍME VÁM, AŤ NEZTRÁCÍTE ČAS

Pomáháme s rozhodnutím

Nadšení, motivace a chuť se neustále věnovat novým technologiím dává zákazníkovi jistotu naší odbornosti.

správná volba

Nejste si jisti, která s našich nabídek na servisní služby je ta správná volba? Kontaktujte nás. Řekněte vše našemu obchodníkovi.

Radost je hodnota

Používáme zdravý rozum. Funkce Pokus – Omyl u nás nemá uplatnění. Jednoduše řečeno : zodpovědnost, potenciál, pro – přístup.

Pronájem výpočetní a kancelářské techniky

U webmario si můžete zapůjčit techniku pro prezentaci nebo vyzkoušení. K dispozici jsou kompletní sestavy počítačů, EET pokladny, kancelářská technika. Jednoduše nás kontaktujte a my vám vypracujeme cenovou nabídku.
Objevte spokojenou budoucnost služeb techniky a podpory od týmu webmario*