Vysoce výkonná paměť DDR4 v sestavách webmario

Paměť G.SKILL DDR4 je navržena pro maximální zážitek na nejnovější platformě DDR4! Ať už zpracováváte velké množství dat nebo intenzivně hrajete, zažijte plynulý výkon systému s nejnovější technologií paměti PC nové generace! Všechny paměťové sady G.SKILL DDR4 jsou testovány pomocí rozsáhlé sady testovacího softwaru, aby byl zajištěn maximální výkon a stabilita.

Počínaje standardní frekvencí 2133 MHz poskytuje paměti DDR4 mnohem větší šířku pásma než předchozí paměti DDR. Můžete si vychutnat rychlejší práci s počítačem pro hraní her, úpravy videa a obrázků, renderování a další profesionální aplikace.

Mimořádná kompatibilita s nejnovějšími systémy DDR4!

Zaměřená na cena/výkon

Podpora XMP 2.0
Stačí nastavit a jít. Naprogramováno pomocí nejnovějších profilů Intel XMP 2.0, jediná věc mezi vámi a přetaktovaným výkonem je jednoduché nastavení systému BIOS.

Omezená doživotní záruka
Všechny paměťové produkty G.SKILL se dodávají s omezenou doživotní zárukou a technický tým G.SKILL je vždy připraven poskytnout zákazníkům kompletní technickou podporu prostřednictvím online fóra, telefonu a e-mailu.

100% prověřena pro maximální kvalitu

Energeticky efektivní
Navrženo s nízkým napětím 1,2V~1,35V ve standardu DDR4, což snižuje požadavek na napětí paměti o 20 % oproti sadám pamětí DDR3! Nyní může váš systém fungovat ještě rychleji, aniž by se stal drahým topným tělesem.

Poměr cena / výkon
Povolte profil XMP v systému BIOS, abyste dosáhli jmenovité rychlosti přetaktování této paměťové sady. Maximální rychlost paměti a stabilita systému závisí na schopnostech základní desky a CPU.

Posted in SEO
0 Položka | 0,00 
Zobrazit košík