ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Služby koncovým uživatelům společnosti webmario* zajišťují, že mají naši uživatelé vždy k dispozici spolehlivé a pružné servisní opravy na vysoké úrovni (počítačů, notebooků, tabletů), jejich správu a dále také zajištění jejich případného ekologické vyřazení. Pracovníci našich středisek služeb se snaží poskytovat bezchybné služby, aby byli uživatelé maximálně spokojeni. Jsou motivováni nejen k řešení potíží, ale také ke zjišťování jejich hlavních příčin. To umožňuje předcházet opakovaným problémům a zároveň eliminovat zbytečné chyby.

PRODEJ A OPRAVY LCD

Opravujeme a dodáváme LCD panely pro notebooky, monitory, televize, průmyslová a zdravotnická zařízení. Dokážeme opravit nebo dodat displeje různých značek na které poskytujeme záruku 24. měsíců. Na provedené opravy poskytujeme záruku 6.měsíců. Pokud nám zašlete displej k opravě na vlastní náklady, zcela zdarma vám ho pošleme zpět. Cena diagnostiky na vstupu je 259Kč bez dph. Pokud bude oprava úspěšná, tak cena za diagnostiku závady neúčtuje.

Nejčastější závady, které jsou opravitelné z pohledu zákazníka a z pohledu výrobce:

poškrábaný displej
nečistoty v podsvícení
slabé podsvícení
černý nebo bílý obraz
chybné barvy
světlá nebo tmavá linka
třesoucí se obraz

LCD displeje do monitorů a notebooků jsou v ceně od 1250Kč
LCD displeje a dotykové vrstvy pro průmyslové stroje a zařízení od 2250Kč
V našem servisním centru provádíme také pozáruční opravy zařízení Apple.
výměny a čištění displejů opravy podsvícení LCD displejů

ZÁCHRANA POŠKOZENÝCH DAT NEBO POŠKOZENÉHO HARDWARU

Vlastníme technologicky vyspělé stroje pro tento druh záchrany a analýzy. Dokážeme zachránit data z médií poškozených hardwarově i softwarově ( když jsou data smazána, nebo je porušená struktura souborového systému.)

Záchrana dat znamená vyextrahování určitých typů souborů ze zajištěných datových médií, například vykopírování všech obrazových a video souborů, nebo vykopírování všech dokumentů, souborů „pdf“ a podobně. Způsob provádění záchrany digitálních dat zahrnuje vždy individuální postup. Záchrana , neboli provádění daného případu je specifikováno v otázkách při zadání.

Nalezené smazané soubory, nebo jejich fragmenty, se následně extrahují a ukládají na technologický pevný disk. V některých případech se takto podaří obnovit i celou adresářovou strukturu, ve které se smazané soubory nacházely, ale většinou při rekonstrukci souborů hloubkovou analýzou lze získat pouze obsah souborů, bez jejich názvu a místa uložení. Po dokončení obnovy se data třídí podle typů. Nejjednodušší a nejrychlejší záchrana dat do 1.hodiny je v min. ceně 400Kč

Metodika dokumentace.
Zásahy a úkony jsou prováděné Forenzní technologií. Příslušný znalec/specialista vypracuje dokumentaci včetně kontrolních součtů zajištěného obrazu zařízení.