Operativní leasing u webmario*
Výpočetní a kancelářské techniky

STOLNÍ POČÍTAČE

Počítačové sestavy zahrnují komplexní řadu vysoce rozšiřitelných počítačů, které umožňují spolehlivý provoz vašich interních aplikací. Výrobní kvalita zaručuje ovladatelnost a správu v nadcházejících letech. Orientační rozdělení pro třídy, vysokorychlostní pro náročné aplikace, rozšiřitelné a cenově výhodné.

ZABEZPEČENÍ

Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) zvyšuje tlak na vytvoření odpovídajícího zabezpečení. Webmario* vytvořil bezkonkurenční portfolio zabezpečení, produktů, služeb pro kybernetickou ochranu a záchranu dat, které jsou nedílnou součástí po celou dobu pronájmu

KOPÍROVACÍ STROJE

Získejte potřebné vybavení a podporu pro vaši domácnost nebo kancelář pro tisk, skenování nebo kopírování. Naše portfolio přináší perfektní řešení pro vaši přesnou potřebu. Malé tiskárny na stůl, velké tiskárny pro kanceláře, skenery pro digitalizaci a úsporné kopírovací stroje.

LED MONITORY

Modely LCD monitorů se v našem portfoliu pohybují v rozměru od 17 „do -26“, od průmyslových výrobců pro spotřební i náročné aplikace. Obrazovky jsou v pohotovostním stavu a vypadají skvěle v kanceláři nebo na veletrhu. Získejte slevu při pronájmu LCD monitorů pomocí jedné z našich možností pronájmu stolních počítačů.

EET POKLADNY

Jednoduché řešení typu s nejnižšími náklady jsou pro každou firmu snadnou cestou ke sledování prodeje a řízení peněžních toků. S mnoha modely a specifikacemi je k dispozici pokladna, která je připravena vyhovět vašim prodejním potřebám. Instalovány služby EET, skladového a účetního systému v jednom se softwarem bez omezení.

SERVIS

Služby koncovým i firemním klientům společnosti webmario* zajišťují, že mají naši uživatelé vždy k dispozici spolehlivé a pružné servisní zajištění na vysoké úrovni odbornosti Otevřené Informatiky (počítačových a kancelářských strojů), jejich správu a dále také zajištění jejich případné ekologické vyřazení.

Modely s 10.letou technologií
Modernizace v ceně leasingu

32 GB RAM, INTEL I5, INTEL HD GRAPHICS 4K- VIRTUAL REALITY, 2x HDMI, 1x DVI PRO 3 MONITORY


PC MODEL LB90 AISHA 480GB M.2 + TPM

Vysokorychlostní model 1580/880MB/s pro čtení a zápis. Předvídá selhání disku a v případě potřeby zálohuje uložená data.
————

 CPU INTEL 7.Generace
 VYSOKÝ VÝKON / NÍZKÁ SPOTŘEBA
 GR.VÝSTUP PRO 3. MONITORY SOUČASNĚ
 FUNKCE: S.M.A.R.T. / ECC / TRIM / NVMe, BTSPECIFIKACE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

32 GB RAM, INTEL I5, INTEL HD GRAPHICS 4K- VIRTUAL REALITY, 2x HDMI, 1x DVI PRO 3 MONITORY


PC MODEL LB30 AISHA 240GB M.2 + 2x WIFI

Spolehlivý model pro připojení a separaci domácí nebo firemní sítě pro konferenční hovory. Profík pro výpočetní a grafický výkon
————

 AKTIVNÍ CPU INTEL 7.Generace
 FUNKCE: S.M.A.R.T. / ECC / TRIM / NVMe
 2 x LAN 1000 Mbit/s, 2x WIFI 802.11a/b/g/n/ac
 Paměti XMP, TV/HDCP – 2K/4K, AMI UEFI BIOSSPECIFIKACE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

32 GB RAM, INTEL I5, INTEL HD GRAPHICS 4K- VIRTUAL REALITY, 2x HDMI, 1x DVI PRO 3 MONITORY


PC MODEL LX10 AISHA 240GB M.2 + TPM

Bezhlučný model speciálně navržen pro školy, zdravotnické zařízení jako ordinace, laboratoře, kanceláře a pod. Rozlišení až 4096×2160.
————

 PASIVNÍ CPU INTEL 7.Generace
 ŠIFROVACÍ PROCESOR zabezpečení dat
 PARALELNÍ A SERIAL port, USB 3.1 Gen
 OPERAČNÍ SYSTÉM WINDOWS 10 Pro + cloudSPECIFIKACE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

32 GB RAM, INTEL I5, INTEL HD GRAPHICS 4K- VIRTUAL REALITY, 2x HDMI, 1x DVI PRO 3 MONITORY


PC MODEL LX20 TIA SSD 240GB + 1TB

Model s SSD Diskem 563/511MB/s pro čtení a zápis. Všestranné použití umožňuje bezproblémové zařazení jako HDCP, CLOUD, OFFICE
————

 PASIVNÍ CPU INTEL 7.Generace
 OCHRANA BANKOVNICTVÍ, TAJNÉ složky
 1TB SDÍLENÉ A ZÁLOHOVACÍ úložiště
 WINDOWS 10, Cent OS, LINUX, Chrome OSSPECIFIKACE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Výhody a proč myslet ekonomicky
Ideální řešení techniky

Operativní leasing je ideálním řešením, pokud se o provoz počítačové a kancelářské techniky nechcete starat. Jde o pronájem na dobu určitou, během které jsou vám k dispozici předem stanovené služby.

Je určen pro malé i velké firmy a také pro soukromé osoby.

Hlavní výhody operativního leasingu:

  • komplexní služba, kdy měsíční splátka (plně daňově odečitatelná) zahrnuje pronájem IT techniky a softwarových služeb, servis, pojištění, náhradní techniku při výpadku nebo poruše.
  • možnost inovace na základě modernizace technologií
  • pravidelný značkový servis
  • bez starostí o údržbu a bezpečnostní nástroje
  • možnost odkupu techniky po uplynutí doby pronájmu

Navíc máte přidanou hodnotu v podobě zkušeného týmu podpory společnosti webmario*, pro který je typické rychlé řešení problémů s dostatečnou pozorností, aby mohla vaše firma, či jednotlivec efektivně konkurovat na trhu.