KONTAKTOVÁNÍ WEBMARIO

Profesionální přístup k informaci.

Webmario* Technology využívá a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb jak v podnikové tak v domácí sféře. Jsme výrobcem domácích počítačů, pracovních stanic, datových serverů platforem Windows a UNIX. Zákazníkům poskytujeme služby návrhu, poradenství, dodávky výpočetní a kancelářské techniky až po následný provoz, údržbu a servis.

Zkušenosti a znalosti společnosti v oboru výroby počítačové elektroniky, forenzním získáváním a analýzou dat z digitálních médií řadí webmario* na profesionální odbornost v oblasti Otevřené Informatiky.

Webmario* poskytuje na speciálním pracovišti služby v oblasti DTP inteligentního grafického studia pro výrobu propagačních a jiných materiálů. Webové rozhraní pro veřejné i firemní prostředí najdete na www.ABCTISK.cz

ORIENTACE VE SPOLEČNOSTI

Sídlo, výrobní pracoviště a provozovny prodeje.

Sídlo společnosti
ICT CENTRE
ICT CENTRE
DTP CENTRE
Technická 2, 166 27 Praha 6
Zbynická 584, 153 00 Praha 5
Technická 2, 166 27 Praha 6
Technická 4, 166 27 Praha 6
Sídlo se nachází severozápadním směrem od stanice metra Dejvická, u Vítězného náměstí Praha 6
Kamenná prodejna včetně příjmu servisních oprav počítačů notebooků. Příjem zakázek pro tiskárnu
Kamenná prodejna včetně příjmu servisních oprav počítačů notebooků. Příjem zakázek pro tiskárnu
Specializované DTP grafické studio pro finální vyhotovení propagačních materiálů. Více info zdeV kamenných prodejnách můžete nakoupit hardware a software i doplňky jiných výrobců. Chcete-li nakoupit telefonicky, zavolejte na číslo +420 224 352 024. Linka je v provozu od pondělí do pátku v době od 8 do 17 hodin.
Jak nakoupit? - Pokud jste firemní či profesionální uživatel, student, učitel nebo jiný profesionál ve školství nebo domácí uživatel navštivte web Store nebo domluvte schůzku od pondělí do pátku v době od 9 do 17 hodin..


Společnost s ručením omezeným IČ: 05740975, Společnost je zapsána Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 269886
Služby od poradenství, dodávek a pronájmů až po následný provoz a servis.