Platba a dodávka

Online pomocník.​

PLATBA

Platební metody, jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Neúčtujeme žádné transakční poplatky.

 

Hotově na prodejnách (Cash on stone shop, COSS)
Pokud se rozhodnete platit v hotovosti na prodejně neexistují žádné dodatečné poplatky. V objednávce si zvolíte prodejnu a do poznámky můžete napsat předpoklad vyzvednutí.

Na dobírku (Cash on delivery, COD)
Pokud se rozhodnete platit v hotovosti na dobírku, pak budete platit v okamžiku doručení na vaši adresu. Platba je přijímána pouze platební kartou u dopravce. Objednávka může obsahovat malý příplatek na pokrytí nákladů dodatečného poplatku pro dopravce.

Záloha bankovním převodem
Objednávka bude odeslána, jakmile vaše platba přijde na náš bankovní účet. E-mailové potvrzení a oznámení vás bude o všem dostatečně informovat.

—————————-

webmario-trade* s.r.o. 
Technická 1902/2 
166 27 Praha 6 
Česká republika 

Bankovní údaje:
Komerční Banka 
ÚČET CZK č. 115-4000130217/0100

IBAN CZ6901000001154000130217
Kód BIC/SWIFT: KOMBCZPPXXX

SPLATNOST

Pokud jste se firma nebo osoba která provedla registraci a autorizaci identifikačních údajů máte možnost nákupu na fakturu se splatností.

TŘETÍ KROK

Na další stránce vyberte požadovaný způsob platby. Pokud máte v plánu zaplatit kreditní kartou, budete vyzváni k zadání údajů o své kartě.

ČTVRTÝ KROK

Na poslední stránce si můžete naposledy před potvrzením objednávky prohlédnout svou objednávku a přečíst si naše podmínky. Až budete připraveni, klikněte na tlačítko Objednat.

PÁTÝ KROK

Po odeslání své objednávky budete přesměrováni přes zabezpečené internetové připojení na naše poskytovatele platebních služeb, kde budete provedeni posledními kroky pro dokončení objednávky. Po vaší platbě zahájíme zpracování vaší objednávky a zašleme vám e-mail s potvrzením.

Skladový stav ?

Kolik a co je na skladě.​

Upload files