Značka webmario* se poprvé objevila v roce 2006 při montážní výrobě počítačové techniky ve spolupráci se silným partnerem. Dodané počítače se vyznačovaly dobrými parametry a získaly kladné hodnocení, ale vyráběné série byly specifické mimo masivní komerční prodej. Technologie finální montáže a instalace prostředí pro domácí a průmyslové použití prochází během výroby měřením hodnot, které určují třídu použitelnosti.

Webmario začal dynamicky rozšiřovat svoji produktovou nabídku od roku 2017. Na trh byly uvedeny velmi tiché a výkonné počítačové sestavy mITX a mATX – AISHA, TIA původně s kapacitou 128 GB a 256 GB. Důležitou událostí byla nejlepší prodejní cena a vystoupení tak z portfolia, smluvního dodavatele s počátkem integrace samostatné značky ®webmario, která si velmi rychle vytvořila mimořádnou pozici na trhu v segmentu počítačových sestav.

Inovativní, moderní vzhled v kombinaci s plnou funkčností při zachování rozmanitosti modelů – se stal ústředním bodem pečlivě kontrolovaného výrobního procesu. Počítačové sestavy zaznamenaly na trhu úspěch, což vedlo k rozšíření stálé nabídky společnosti, včetně modelů Midi ATX, Gamer ATX a Mini ITX.

Směr vývoje vyústil v nastavení produktové mise, založené převážně na poskytování profesionálních řešení v oblasti hardware a software počítačové techniky. Současně se stávající portfolio neustále rozšiřovalo, a to i o seznam příslušenství ATX / ITX .

Webmario* významně usnadňuje procházení nabídky, pokud jde o konkrétní požadavky. Umožňuje vám rychle a pohodlně nabídnout produkt, který vyhovuje vašim potřebám.

V současné době se značka na základě svých mnohaletých zkušeností zaměřuje na zlepšování kvality svých výrobků a sledování technologického vývoje, aby vždy poskytovala moderní nabídku. V důsledku každoročně prochází naše sestavy prověrkami účinnosti o vysoké kvalitě. Neustále se rozšiřující nabídka společnosti, klade důraz na kvalitu produktů a proekologický přístup jsou v současné době její největší výhodou posilování její pozice na trhu.

W