Značka webmario* se poprvé objevila v roce 2006 při montážní výrobě počítačové techniky ve spolupráci se silným partnerem. Dodané počítače se vyznačovaly dobrými parametry a získaly kladné hodnocení, ale vyráběné série byly specifické mimo masivní komerční prodej. Technologie finální montáže a instalace prostředí pro domácí a průmyslové použití prochází během výroby měřením hodnot, které určují třídu použitelnosti.

Webmario začal dynamicky rozšiřovat svoji produktovou nabídku od roku 2017. Na trh byly uvedeny velmi tiché a výkonné počítačové sestavy mITX a mATX – AISHA, TIA původně s kapacitou 128 GB a 256 GB. Důležitou událostí byla nejlepší prodejní cena a vystoupení tak z portfolia, smluvního dodavatele s počátkem integrace samostatné značky ®webmario, která si velmi rychle vytvořila mimořádnou pozici na trhu v segmentu počítačových sestav.

Inovativní, moderní vzhled v kombinaci s plnou funkčností při zachování rozmanitosti modelů – se stal ústředním bodem pečlivě kontrolovaného výrobního procesu. Počítačové sestavy zaznamenaly na trhu úspěch, což vedlo k rozšíření stálé nabídky společnosti, včetně modelů Midi ATX, Gamer ATX a Mini ITX.

Směr vývoje vyústil v nastavení produktové mise, založené převážně na poskytování profesionálních řešení v oblasti hardware a software počítačové techniky. Současně se stávající portfolio neustále rozšiřovalo, a to i o seznam příslušenství ATX / ITX .

 

Zákaznické centrum – V souvislosti s firemní strategií má webmario pro zákazníky moderní a plně funkční zákaznické centrum, které nabízí kromě odborných konzultací, plánování servisních zásahů a údržby domácí a firemní techniky, propojení na cloudové služby a Archiv externího skladu, včetně digitalizaci dokumentů, která skvěle doplňuje portfolio a zákazníkům šetří drahocenný čas. Více informací naleznete na https://webmario.cz/podpora-portal/

V současné době se značka na základě svých mnohaletých zkušeností zaměřuje na zlepšování kvality svých výrobků a sledování technologického vývoje, aby vždy poskytovala moderní nabídku. V důsledku každoročně prochází naše sestavy prověrkami účinnosti o vysoké kvalitě. Neustále se rozšiřující nabídka společnosti, klade důraz na kvalitu produktů a proekologický přístup jsou v současné době její největší výhodou posilování její pozice na trhu.

Vidíme se navzájem

Vidíme se navzájem

Výpočetní technologie s oboustrannou komunikací

AISHA, TIA a RAW

AISHA, TIA a RAW

Posloupnost zlepšování a upgrade není konečný cíl.

Nová řada pro rok 2021

Nová řada pro rok 2021

Posun v inovaci není jen věta.

W